Anna (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Anna (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Anna (2019)

22340
 119 min    2019    HD     6.6

Poshtë bukurisë së Ana Poliatovas fshihet fuqia dhe aftësia për t'u bërë një nga vrasëset më të frikshme të qeverisë.