Annie (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Annie (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Annie (2014)

14460
 118 min    2014    HD     5.2

Një vajzë e birësuar, i cili jeton me nënën e saj sheh ndryshimin e jetës kur një biznesmen kandidon për kryetar të bashkësish në Nju Jork i cili bën një lëvizje gjate fushatës dhe merret me atë.