Another Round (2020) a.k.a Druk – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Another Round (2020) a.k.a Druk

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Another Round (2020) a.k.a Druk

1534
 117 min    2020    HD     7.8

U rregulluan titrat! Katër mësues të shkollës së mesme, vendosin të konsumojnë alkool çdo ditë, për të parë se si ndikon në jetën e tyre sociale dhe profesionale. Shumë shpejt, situata do të dalë nga kontrolli...