Antidote (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Antidote (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Antidote (2021)

2172
 87 min    2021    HD     

Një grua e re mbahet e zënë rob në një institucion mjekësor nëntokësor, ku individët e përzgjedhur gjymtohen dhe më pas shërohen duke përdorur një serum të fshehtë.