Apocalypto (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Apocalypto (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Apocalypto (2006)

32717
 139 min    2006    HD     7.8

Mbretëria Maja këmbngulin krerët kyç, për ti zën robë disa fise tjera për ta ndertuar një tempull të ri por nje njeri bën një sakrific të çmuar për ta liruar veten dhe për ta shpetuar familjen e ti nga mbreteria maja.