April 9th (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
April 9th (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

April 9th (2015)

16393
 93 minuta    2015    Blu-ray     6.5

Në fillimin e Luftës së Dytë Botërore, një togë ushtarësh danezë përpiqet me çdo kusht që të mbrojë kufirin e Danimarkës.