Arctic Dogs (2019) a.k.a Polar Squad – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Arctic Dogs (2019) a.k.a Polar Squad


× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Arctic Dogs (2019) a.k.a Polar Squad

3949
 92 min    2019    Full HD     4.3

Suifti, një dhelpër arktike, zbulon një plan të lig nga një keqbërës i cili ka për synim të shkrijë akujt arktikë. Me ndihmën e miqve të tij, ai do u tregojë të gjithëve se është më shumë se thjesht një dhelpër.