Army of One (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Army of One (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Army of One (2020)

2545
 90 min    2020    Full HD     6.3

Një ish-ushtare gjendet përballë një klani kriminal që i vrau burrin dhe nis planin e saj, për t’u hakmarrë e vetme, ndaj të gjithë anëtarëve të këtij klani.