Army of the Dead (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Army of the Dead (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Army of the Dead (2021)

1654
 148 min    2021    Full HD     6.6

Gjatë një apokalipsi zombish në Las Vegas, një grup mercenarësh vendosin të bëjnë një goditje të fundit. Ata futen në zonën e karantinës, për të bërë grabitjen më të madhe që është parë ndonjëherë.