Artemis Fowl (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Artemis Fowl (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Artemis Fowl (2020)

11965
 95 min    2020    Full HD     4.1

Artemis Fauli, një i talentuar i ri kriminel, i vihet pas një shoqërie të fshehtë zanash për të gjetur babanë e tij të humbur.