Askeladden - I Soria Moria slott (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Askeladden – I Soria Moria slott (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Askeladden – I Soria Moria slott (2019)

531
 99 min    2019    HD     6.3

Në vazhdimin e The Ash Lad, Espen dhe Kristin fillojnë një udhëtim të rrezikshëm për të shpëtuar vëllezërit e Espen, mbretërinë - dhe mbase gjithë botën.