Assault on Station 33 (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Assault on Station 33 (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Assault on Station 33 (2021)

2733
 90 min    2021    Full HD     

Një veteran ushtarak që vuan nga stresi pos-traumatik kthehet në linjën e fundit të mbrojtjes kundër një grupi terroristësh të armatosur të cilët kanë sulmuar një Spital për Çështjet e Veteranëve dhe kanë marrë pengje, përfshirë gruan e tij dhe një gjeneral të dekoruar