Attraction (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Attraction (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Attraction (2017)

18000
 130 min    2017    HD     5.5

Julia dhe Artem janë dy gjimnazistë rusë, të dashuruar, që bashkë me shoqen e tyre shkojnë të shohin një shi të rrallë meteorësh. Një ngjarje e pazakontë ka për të ndryshuar jetët e tyre dhe ndoshta të gjithë njerëzimit.