August Eighth (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
August Eighth (2012)

PRISNI 7 SEKONDA


RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

August Eighth (2012)

6142
 120 min    2012    Full HD     5.6

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që kërkon vëmendje të vazhdueshme... Për t'u bërë më keq, Gjeorgjia ka filluar luftën me Rusinë dhe asaj i duhet të shpëtojë djalin e saj...