Ava (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ava (2020)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Ava (2020)

14236
 96 min    2020    Full HD     5.3

Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer protokollin.