Avengement (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Avengement (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Avengement (2019)

13001
 90 min    2019    HD     6.8

Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar shpirtin që humbi vite më parë në rrugët e qytetit.