Awake (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Awake (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Awake (2021)

4336
 96 min    2021    Full HD     

Pasi një ngjarje shkatërruese globale shkatërroi të gjithë elektronikën dhe eleminoi aftësinë e njerëzve për të fjetur, një ish-ushtare mund të ketë gjetur një zgjidhje me vajzën e saj.