Awakenings (1990) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Awakenings (1990)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Awakenings (1990)

4502
 121 min    1990    Full HD     7.8

Viktimat e një epidemie të encefalitit shumë vite më parë kanë qenë katatonikë që nga ajo kohë, por tani një ilaç i ri ofron mundësinë e ringjalljes së tyre.