Awoken (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Awoken (2019)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Awoken (2019)

1786
 88 min    2019    Full HD     5.2

Kur asgjë nuk mund të bëhet për një pacient fatal të pagjumësisë familjare, në spital, një studente e mjekësisë transferon vëllanë e saj, në një strukturë sekrete në bodrum për trajtim alternativ. A është pushtim demoni?