Ayla: The Daughter of War (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ayla: The Daughter of War (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ayla: The Daughter of War (2017)

19806
 125 min    2017    HD     8.4

Historia e vërtetë e rreshterit turk, Sulejmanit, i cili shpëton një vajzë të vogël jetime koreane gjatë luftës në Kore.