Ayla: The Daughter of War (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Ayla: The Daughter of War (2017)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ayla: The Daughter of War (2017)

20653
 125 min    2017    HD     8.4

Historia e vërtetë e rreshterit turk, Sulejmanit, i cili shpëton një vajzë të vogël jetime koreane gjatë luftës në Kore.