Baby Money (2021) a.k.a. Dead End – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Baby Money (2021) a.k.a. Dead End


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Baby Money (2021) a.k.a. Dead End

910
 93 min    2021    Full HD     4.7

Të dëshpëruar për para, një djalë i ri dhe bashkëpunëtorët tij ndërmarrin një vjedhje në një shtëpi të qetë periferie, por asgjë nuk del sipas planit dhe shumë shpejt ata përfundojnë në arrati të ndjekur nga policia, duke përfshirë njerëz të pafajshëm në gabimet e tyre.