Badges of Fury (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Badges of Fury (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Badges of Fury (2013)

16100
 137 min    2013    HD     4.6

Kur një valë e vrasjeve shpërthen frikshëm nëpër Hong Kong, dy policë telasheqi caktohen ta hetojnë këtë rast.