Banana Joe (1982) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Banana Joe (1982)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Banana Joe (1982)

1357
 96 min    1982    HD     6.4

Një kultivues bananesh jeton i lumtur me familjen e tij në një fshat të vogël, por detyrohet të shkojë në qytet për herë të parë për të kërkuar ndihmë kur një mafioz lokal përpiqet të vendoset në pronën e tij dhe të marrë fermën e tij të bananeve.