Bandidas (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bandidas (2006)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Bandidas (2006)

9948
 93 minuta    2006    HD     5.7

Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.