Batman: The Killing Joke (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Batman: The Killing Joke (2016)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Batman: The Killing Joke (2016)

24402
 76 min    2016    HD     7.4

Batman dhe Batgërl po punojnë së bashku, por midis tyre ka disa konflikte. Komisari Gordon do të rrëmbehet dhe Batmani duhet ta shpëtojë para se të jetë shumë vonë. Por kësaj radhe, Batmani dëshiron që t'i bëjë gjërat ndryshe.