Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Batman: The Long Halloween, Part Two (2021)

1946
 87 min    2021    Full HD     7.4

Një vrasës vazhdon të ndjekë familjen Falkone teksa një klasë e re kriminelësh të maskuar nisin të pushtojnë qytetin e Gothamit. Batmani dyshon se një ish-aleat i tij mund të jetë vrasësi serial.