Battalion (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Battalion (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Battalion (2015)

3841
 120 min    2015    HD     6.5

Rusi, 1917, Lufta e Parë Botërore. Kjo është historia e Batalionit të Parë të Vdekjes Ruse të Grave, i formuar si pjesë e një dredhie propagandistike të keq-ideuar nga Qeveria e Përkohshme Ruse në fund të majit të 1917-ës.