Battle (2019) a.k.a Bitva – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Battle (2019) a.k.a Bitva


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Battle (2019) a.k.a Bitva

2196
 85 min    2019    Full HD     5.4

Pasi humbi dëgjimin, një kërcimtar shumë i talentuar i hip-hopit, përgatit një ekip me fëmijë të shurdhër për të garuar në një konkurs të rëndësishëm kërcimi