Beanpole (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beanpole (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Beanpole (2019)

5585
 130 min    2019    HD     7.1

Në vjeshtën e Leningradit të 1945-ës Ija dhe shoqja e saj Masha përpiqen të mbijetojnë duke thurur ëndrra dhe duke u përpjekur të kalojnë traumën e luftës.