Beautiful Boy (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beautiful Boy (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Beautiful Boy (2018)

9127
 121 min    2018    HD     7.3

Bazuar në kujtimet më të shitura të babait dhe djalit David dhe Nik Shef, filmi është kronikë e përvojës së mbijetesës, rikthimit dhe rimëkëmbjes në një familje që përballon varësinë nga droga të djalit të tyre gjatë shumë viteve.