Beckett (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beckett (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Beckett (2021)

2055
 108 min    2021    Full HD     5.7

Një turist amerikan përfundon në arrati në Greqi pasi një aksident tragjik e zhyt atë në një komplot politik që e ka kthyer atë në një objektiv vrasjeje.