Becoming (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Becoming (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Becoming (2020)

2275
 89 min    2020    Full HD     6.8

Ish-zonja e parë Mishel Obama në një dokumentar intim për jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët gjatë turneut të saj të librit në 2019 për 'Becoming'.