Becoming (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Becoming (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Becoming (2020)

298
 89 min    2020    Full HD     6.8

Ish-zonja e parë Mishel Obama në një dokumentar intim për jetën e saj, shpresat dhe lidhjen me të tjerët gjatë turneut të saj të librit në 2019 për 'Becoming'.