Bedazzled (2000) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bedazzled (2000)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bedazzled (2000)

533
 93 min    2000    HD     6.0

Djalit të pashpresë Elliot Richards i dhurohen shtatë dëshira nga Djalli për të zënë Allison, vajzën e ëndrrave, në këmbim të shpirtit të tij.