Before the Fire (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Before the Fire (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Before the Fire (2020)

1595
 90 min    2020    HD     

Në mes të një pandemie në Amerikë, një aktore kthehet në qytetin e saj të lindjes ku përballet me diçka më të frikshme se sëmundja.