Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Believe Me: The Abduction of Lisa McVey (2018)

2385
 87 min    2018    Full HD     7.2

Bazuar në një ngjarje të vërtet, kjo është historia se si një vajzë e e duroi dhunën dhe vuajtje të paimagjinueshme për të mbijetuar dhe bëri gjithçka që të tregonte të vërtetën dhe gjente drejtësinë.