Belle & Sebastian: The Adventure Continues (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Belle & Sebastian: The Adventure Continues (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Belle & Sebastian: The Adventure Continues (2015)

9240
 97 min    2015    Full HD     6.6

Shtator, 1945. Sebastiani pret me padurim kthimin e shoqes së tij Anxhelina, të cilën nuk e ka parë për dy vite. Kur aeroplani i saj raportohet të jetë përplasur në male, Sebastiani është i bindur që Anxhelina është akoma gjallë. Bashkë me qenin e tij besnik Bela, Sebastiani merr përsipër aventurën më të rezikshme të jetës së tij.