Beneath a Sea of Lights (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beneath a Sea of Lights (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Beneath a Sea of Lights (2020)

743
 92 min    2020    Full HD     5.5

Një emigrant mundohet të mbijetojë në një vend të ri, pa ndihmën e askujt për t'i paguar mamasë së sëmurë faturat e spitalit. Por vështirësitë e ndryshme me të cilat përballet dhe njerëzit të cilët takon e vendosin përballë aventurave të pamenduara.