Benny Loves You (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Benny Loves You (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Benny Loves You (2019)

590
 94 min    2019    Full HD     

Xhek, një burrë i dëshpëruar të përmirësoj jetën e tij hedh lodrat e tij të fëmijërisë, Beni. Është një lëvizje e gabuar që sjell pasoja kur Beni kthehet në jetë me synime vrastare.