Beverly Hills Ninja (1997) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beverly Hills Ninja (1997)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Beverly Hills Ninja (1997)

17707
 88 min    1997    DVD     5.5

Djali i bardhë jetim gjendet nga një fis ninxha, si një foshnje në thesar të braktisur dhe u rrit prej tyre. Haru kurrë nuk u përputh me kulturën e tyre dhe kurrë nuk fiton aftësitë e një ninxha, por megjithatë është natyrë e dashur dhe këmbëngulës në ambiciet e tij personale. Misioni i tij i parë e sjell në Beverly Hills për të hetuar një vrasje misterjoze.