Beyond Borders (2003) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Beyond Borders (2003)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Beyond Borders (2003)

16199
 127 min    2003    HD     6.5

Përtej Kufijve është një tregim epik i romancës së trazuar midis dy të dashuruarve, rrethuar në mes zonave më të rrezikshme në botë.