Bhoot Police (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bhoot Police (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bhoot Police (2021)

1278
 129 min    2021    HD     6.9

Dy vëllezër Vibhooti dhe Chiraunji, tantrikë, që meren me gjuetinë dhe zhdukjen e fantazmave për para, u caktohet një detyrë në një fshat të largët ku përballen me një fantazëm Kichkandi.