Bigfoot Family (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bigfoot Family (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Bigfoot Family (2020)

4196
 89 min    2020    Full HD     6.1

Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie të naftës në Alaskë, por kur ai zhduk djalin, nënën, një rakun dhe një ari drejtohen në Veri për ta shpëtuar atë.