Biggie: I Got a Story to Tell (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Biggie: I Got a Story to Tell (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Biggie: I Got a Story to Tell (2021)

873
 97 min    2021    Full HD     6.9

Ky dokumentar përmban pamje të rralla të filmuara nga miku më i mirë i Christopher Wallace, Damion "D-Roc" Butler, dhe intervista me familjen dhe miqtë e tij më të ngushtë, duke zbuluar një anë të Biggie Smalls që bota kurrë nuk e dinte.