Bill & Ted Face the Music (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bill & Ted Face the Music (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Bill & Ted Face the Music (2020)

5393
 91 min    2020    HD     6.5

Një vizitore nga e ardhmja u thotë miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoninë në univers. Kjo, i bën dy shokët, bashkë me familjet e tyre, të nisin kërkimin për ta zbuluar këtë mister.