Bird Box (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Bird Box (2018)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Bird Box (2018)

19084
 124 min    2018    HD     6.6

Një grua dhe dy fëmijë ndërmarrin një udhëtim të rrezikshëm dhe duhet t'i bëjnë ballë çdo gjëje me sy të mbyllur.