Black and Blue (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black and Blue (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Black and Blue (2019)

9195
 108 min    2019    HD     5.6

Një police e re duhet të përballet me identitetin e saj si zezake dhe me profesionin e saj kur sheh dy policë të korruptuar që kryejnë vrasje.