Black Beach (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Beach (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Black Beach (2020)

775
 120 min    2020    HD     5.5

Carlos është një biznesmen, i cili merr njëkërkesë për të ndërmjetësuar në emër të një inxhinieri amerikan në industrinë e naftës i cili është rrëmbyer.