Black Bear (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Black Bear (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Black Bear (2020)

435
 104 min    2020    HD     6.6

Një regjizore në një fazë bllokimi të kreativitetit kërkon të gjejë ngushëllim nga e kaluara e saj e trazuar duke u tërhequr për disa ditë në një zonë rurale. Por atje zbulon se pylli mund të sjellë në jetë demonët e saj në mënyra nga më të çuditshmet.